bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Dyrekcja i Nauczyciele


Dyrekcja ZSMiO:

  • mgr Jacek Kocoń - dyrektor
  • mgr Wioleta Cwalina - zastępca dyrektora do spraw dydaktyki
  • mgr Ewa Fronc-Romaniuk - zastępca dyrektora do spraw wychowania i opieki
  • mgr Andrzej Borawski - kierownik kształcenia praktycznego

Nauczyciele języka polskiego

  • Edyta Dziekońska
  • Teresa Filochowska
  • Ewa Fronc - Romaniuk
  • Elżbieta Gromadzka
  • Marta Załuska
  • Bożena Zgrzywa

Nauczyciele języka angielskiego:

  • Małgorzata Arszułowicz
  • Anna Baczewska
  • Sylwia Gradowska
  • Agnieszka Domańska
  • Katarzyna Marek
  • Sylwia Kalicka
  • Małgorzata Romanik - Sutowska
  • Alicja Myśliwiec
  • Zalewska Katarzyna

Nauczyciele języka niemieckiego:

  • Bożena Banach
  • Joanna Rogowska
  • Małgorzata Obrycka - Meja

Nauczyciele matematyki:

  • Mariusz Domański
  • Anna Sacharczuk
  • Agata Siwik
  • Jadwiga Trzaska
  • Iwona Zakrzewska
  • Kazimierz Załuska

Nauczyciele fizyki:

  • Dorota Bagińska
  • Irena Cieciórska
  • Fabiszewska Monika

Nauczyciele informatyki:

  • Ewa Dziedzicka-Twardowska
  • Andrzej Bałazy
  • Janusz Gawryś
  • Piotr Kodzis
  • Michał Niedźwiecki
  • Andrzej Piotrowski
  • Dariusz Śliwecki
  • Małgorzata Walijewska
  • Marek Grzymała
  • Winiarczyk Mariusz

Nauczyciele historii:

  • JózefJanczewski
  • Jacek Kocoń
  • Kamil Parol
  • Bożena Zgrzywa

Nauczyciele chemii:

  • Małgorzata Jastrzębska

Nauczyciele biologii:

  • Wioleta Cwalina

Nauczyciele geografii:

  • Maria Jurkiewicz
  • Anna Ruszczyk

Nauczyciele przedsiębiorczości:

  • Andrzej Borawski
  • Jolanta Czaplicka
  • Iwona Zakrzewska

Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie:

  • Kamil Parol
  • Bożena Zgrzywa

Nauczyciele przedmiotów elektrycznych i elektronicznych:

  • Szymon Brzóska
  • Stanisław Karasiewicz
  • Andrzej Makowski
  • Alina Rodak
  • Andrzej Rodak
  • Leszek Borkowicz
  • Rafał Bućkowski

Nauczyciele przedmiotów mechanicznych i samochodowych:

  • Andrzej Borawski
  • Dariusz Koziatek
  • Marek Kurpiewski
  • Kamil Piwko
  • Jan Rejmer
  • Kazimierz Załuska
  • Kamil Zalewski
  • Rafał Chodorowski

Nauczyciele przedmiotów zawodowych geodezyjnych:

  • Brzóska Jadwiga
  • Dymek Katarzyna- urlop wychowawczy
  • Kornas Paulina

Nauczyciele przedmiotów zawodowych drzewnych:

  • Gietek Janusz

Nauczyciele przedmiotów zawodowych ochrony środowiska:

  • Maczewska Anna

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • Waldemar Antolak
  • Bogusław Cichocki
  • Maria Jurkiewicz
  • Robert Karwowski
  • Elżbieta Mikołajczyk
  • Artur Nadolny
  • Bernard Wróblewski
  • Jałbrzykowska Barbara- SKS zajęcia sportowe
  • Żelechowska Hanna

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • Kamil Parol

Nauczyciele religii:

  • Ks. Paweł Michałczak
  • Ks. Tomasz Myśliwy
  • Ks. Maciej Przygoda
  • Marek Sobociński

Nauczyciele bibliotekarze:

  • Beata Borawska
  • Dorota Kołakowska
  • Pietrzykowska Jolanta

Pedagog szkolny:

  • Mariola Milewska
  • Alicja Wejroch

Psycholog szkolny:

  • Magdalena Stanisławska
  • Anna Przesław



Opublikował: Dariusz Śliwecki
Publikacja dnia: 12.09.2017
Podpisał: Martyna Niksa
Dokument z dnia: 14.03.2012
Dokument oglądany razy: 4 421