bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna, strona została skasowana: 14.03.2012 z powodu:
zmiana uprawnień do strony

Dyrekcja i nauczyciele

Dyrekcja ZSMiO: 

  • mgr Jacek Kocoń - dyrektor
    • mgr Wioleta Cwalina - zastępca dyrektora do spraw dydaktyki
    • mgr Ewa Fronc-Romaniuk - zastępca dyrektora do spraw wychowania i opieki
    • mgr Andrzej Borawski - kierownik kształcenia praktycznego

 Nauczyciele języka polskiego

  • Hanna Chilińska
  • Justyna Chmielewska - Turcan
  • Teresa Filochowska
  • Ewa Fronc - Romaniuk
  • Elżbieta Gromadzka
  • Małgorzata Rosińska - Chojnowska
  • Marta Załuska
  • Katarzyna Zduniak
  • Bożena Zgrzywa

 Nauczyciele języka angielskiego:

  • Małgorzata Arszułowicz
  • Anna Baczewska
  • Sylwia Gradowska
  • Aleksandra Kodzis
  • Agnieszka Kołakowska
  • Katarzyna Marek
  • Małgorzata Romanik - Sutowska

Nauczyciele języka niemieckiego:

  • Bożena Banach
  • Joanna Norowska
  • Małgorzata Obrycka - Meja

 Nauczyciele języka rosyjskiego:

  • Grażyna Karasiewicz

 Nauczyciele matematyki:

  • Mariusz Domański
  • Anna Sacharczuk
  • Grażyna Sajczyk
  • Jadwiga Trzaska (urlop)
  • Iwona Zakrzewska
  • Kazimierz Załuska

 Nauczyciele fizyki:

  • Irena Cieciórska
  • Elżbieta Kęsik

 Nauczyciele informatyki:

  • Andrzej Bałazy
  • Janusz Gawryś
  • Piotr Kodzis
  • Michał Niedźwiecki
  • Dariusz Śliwecki
  • Małgorzata Walijewska

 Nauczyciele historii:

  • Jacek Kocoń
  • Józef Janczewski
  • Kamil Parol
  • Katarzyna Pikosz
  • Bożena Zgrzywa

 Nauczyciele chemii:

  • Małgorzata Jastrzębska
  • Anna Maczewska

Nauczyciele biologii:

  • Wioleta Cwalina
  • Anna Maczewska
  • Ewa Piwcewicz (urlop)
  • Katarzyna Więsak

Nauczyciele przedmiotów zawodowych ekonomicznych:

  • Jolanta Czaplicka

 Nauczyciele geografii:

  • Maria Jurkiewicz
  • Anna Ruszczyk

 Nauczyciele przedsiębiorczości:

  • Andrzej Borawski
  • Leszek Koc
  • Iwona Zakrzewska

 Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie:

  • Józef Janczewski
  • Katarzyna Pikosz
  • Bożena Zgrzywa

 Nauczyciele przedmiotów elektrycznych i elektronicznych:

  • Szymon Brzóska
  • Stanisław Dobrołowicz
  • Stanisław Karasiewicz
  • Andrzej Makowski
  • Alina Rodak
  • Andrzej Rodak

 Nauczyciele przedmiotów mechanicznych i samochodowych:

  • Andrzej Borawski
  • Dariusz Koziatek
  • Marek Kurpiewski
  • Kamil Piwko
  • Jan Rejmer
  • Kazimierz Załuska
  • Kamil Zalewski

 Nauczyciele hotelarstwa:

  • Magdalena Kamińska

 Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • Waldemar Antolak
  • Bogusław Cichocki
  • Maria Jurkiewicz
  • Robert Karwowski
  • Elżbieta Mikołajczyk
  • Artur Nadolny
  • Zbigniew Turowski
  • Bernard Wróblewski

 Nauczyciele przysposobienia obronnego:

  • Jan Krysiuk

 Nauczyciele religii:

  • Ks. Krzysztof Górski
  • Czesława Juszczyk
  • Ks. Dariusz Kłosiński
  • Marek Sobociński

 Nauczyciele wiedzy o kulturze:

  • Joanna Norowska
  • Justyna Chmielewska - Turcan

 Nauczyciele bibliotekarze:

  • Beata Borawska
  • Dorota Kołakowska

 Nauczyciel muzycznych zajęć pozalekcyjnych:

  • Kamil Borusiewicz

 Pedagog szkolny:

  • Grażyna Wycińska

Szkolny doradca zawodowy:

  •   Anna Borkowska



Opublikował: Dariusz Śliwecki
Publikacja dnia: 13.03.2012
Podpisał: Dariusz Śliwecki
Dokument z dnia: 02.03.2012
Dokument oglądany razy: 2 005
Wersja do druku